خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
اپليكيشن حسابداري شخصي نيوُ
اپليكيشن حسابداري شخصي نيوُ
نوشته شده در تاريخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ توسط راحيل محمدي | نظرات (0)

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري ويژگي‌هاي خاصي دارد كه در اين مقاله آن‌ها را بررسي مي‌كنيم. شايد فكر كنيد كه همه‌ي نرم افزارهاي حسابداري تقريباً يكسان و شبيه به هم هستند. بدهي‌هاي قابل دريافت، حساب‌هاي قابل پرداخت، اسناد عمومي، صورتحساب‌ها و… را اجرا مي‌كنند. شايد در اين مورد حق با شما باشد.
يعني بايد گفت كه همه‌ نرم افزارهاي حسابداري از استانداردها و امكانات اوليه‌اي برخوردار هستند. ولي اين تنها ظاهر قضيه است. چرا كه بهترين نرم افزارهاي حسابداري تنها اين كارها را انجام نمي‌دهند و داراي ويژگي‌هاي خاص ديگري نيز هستند. اميدواريم با اطلاعات اين مقاله بتوانيم شما را در انتخاب بهترين نرم افزار حسابداري بر اساس ويژگي‌هاينرم افزار حسابداري همراهي نماييم.

بخوانيد: دانلود برنامه حسابداري چه كمكي به شما مي‌كند؟

 ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ توسط راحيل محمدي | نظرات (0)

سيستم حسابداري چيست؟

در يك مفهوم كلي مي‌توان گفت سيستم حسابداري در برگيرنده‌ي تمام ارتباطات بكار گرفته شده توسط موسسه است. براي تهيه‌ي نيازهاي اطلاعاتي موسسه به وجود مي‌آيد. به‌عبارت‌ديگر فرم‌ها، سوابق، رويه‌ها، دستورالعمل‌ها و روش‌هاي پردازش اطلاعات جزء اصلي سيستم حسابداري هستند. براي استخراج گزارش‌هاي مورد نياز موسسه از آنها استفاده مي شود.

 ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ توسط راحيل محمدي | نظرات (0)

چند حساب بانكي داشته باشيم؟

اين سوال براي همه‌ي ما پيش آمده كه واقعا چند حساب بانكي نياز داريم. ما براي پاسخ دادن به اين پرسش با تعدادي از كارشناسان صحبت كرديم. تا بفهميم چند حساب بانكي بايد داشته باشيم.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ توسط راحيل محمدي | نظرات (0)

نرم‌افزار حسابداري

نرم‌افزار حسابداري قلب فرآيندهاي مالي را تشكيل مي‌دهد. بايد طوري طراحي شود كه قابل استفاده در شركت‌هاي بازرگاني، خدماتي، پيمانكاري، توليدي و … باشد. نرم‌افزار حسابداري و مالي به شما امكان مي‌دهد كه فاكتور خريد كالا را ثبت ‌كنيد. سپس سند حسابداري آن را صادر نموده و در حساب‌هاي خريد كالا و شخص فروشنده ثبت مي‌كند. به طور اتوماتيك تعداد و قيمت كالاي خريداري شده و موجودي انبار را چك مي‌كند. سپس به‌طور اتوماتيك در قسمت پرداخت، چك يا وجه پرداخت شده را در سيستم ثيت مي‌كند. گزاشات مالي را به روز مي‌كند و در اختيار مسئول مربوطه قرار مي‌دهد.
استفاده از نرم‌افزار حسابداري، موجب مي‌شود شركت‌هاي كوچك و بزرگ با صرف هزينه‌ي خيلي كم كارهاي حسابداري خود را انجام دهند. اكثر شركت‌هاي بزرگ، نرم‌افزار حسابداري سفارشي شده و مخصوص به خود را دارند.


 ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ توسط راحيل محمدي | نظرات (0)

مفهوم حسابداري مالي

مفهوم حسابداري مالي فرايند ثبت، خلاصه‌سازي و گزارش هزاران معامله در يك كسب‌و‌كار است. تصوير دقيقي از وضعيت مالي و عملكرد يك كسب‌و‌كار را مجسم مي‌سازد. حسابداري شركت‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي مي‌تواند شامل امور پرسنلي و اداري، تهيه‌ي صورت‌هاي مالي و بستن حساب‌ها باشد. علاوه‌بر‌ آن كنترل، تجزيه‌وتحليل حساب‌ها، تهيه‌ي ترازنامه و دفاتر قانوني و بسياري ديگر را نيز شامل مي‌شود.

حسابداري ماليادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ توسط راحيل محمدي | نظرات (0)

تعريف حسابداري مالي

حسابداري مالي فرايند ثبت، خلاصه‌سازي و گزارش هزاران معامله در يك كسب‌و‌كار است. تصوير دقيقي از وضعيت مالي و عملكرد يك كسب‌و‌كار را مجسم مي‌سازد. حسابداري شركت‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي مي‌تواند شامل امور پرسنلي و اداري، تهيه‌ي صورت‌ مالي و بستن حساب‌ها باشد. علاوه‌ بر‌ آن كنترل و تحليل حساب‌ها، تهيه‌ي ترازنامه و دفاتر قانوني و بسياري ديگر را نيز شامل مي‌شود.
حسابداري و انجام امور مالي امروزه در همه ي شركتها و بنگاه‌هاي اقتصادي اعم از كوچك يا بزرگ يك تخصص است. روند عمليات و مراودات مالي در بنگاه‌هاي اقتصادي بايستي از قواعد و اصول خاصي پيروي كند. فرقي نمي‌كند كه اين بنگاه‌هاي اقتصادي از چه نوعي هستند. به صورت موقت يا دائمي، توليدي يا صنعتي و پيمانكاري يا بازرگاني. امورحسابداري مالي و ساير عمليات مالي بايد تحت نظارت كادري مجرب و متبحر انجام شود.

حسابداري مالي
ادامه مطلب...
[ ۱ ]